Informacje o Wysyłce

Prosimy o uważne zapoznanie się z naszą polityką wysyłkową przy zakupie naszych produktów. Ta polityka będzie miała zastosowanie do każdego zamówienia, które złożysz u nas.

JAKIE SĄ MOJE OPCJE WYSYŁKI I DOSTAWY?

Logistyka: 4PX, YunExpress, Wanb Express, UBI

Cena zamówienia Myto
0 zł~289.99  30 
Ponad 290 zł Darmowa dostawa

Wszystkie godziny i daty dostawy produktów podane są w dobrej wierze, ale są jedynie szacunkowe.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

  • Czas przetwarzania: 3-7 dni
  • Czas wysyłki: 14-30 dni

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za nieustające wsparcie i patronat. Aby zapewnić lepsze doświadczenia zakupowe, postanowiliśmy zmodernizować nasz magazyn, fabrykę i stronę internetową od 9 lutego do 15 lutego, w związku z czym wystąpią opóźnienia w logistyce. Zamówienia złożone przed 9 lutego muszą zostać wysłane do 1 marca, aby mogły zostać dostarczone to, więc proszę cierpliwie czekać.

NOTATKA

Możemy podlegać różnym zasadom i ograniczeniom w związku z niektórymi dostawami międzynarodowymi, a ty możesz podlegać dodatkowym opłatom i podatkom, nad którymi nie mamy kontroli. Jeśli takie przypadki mają zastosowanie, jesteś odpowiedzialny za przestrzeganie obowiązujących przepisów w kraju, w którym mieszkasz, i będziesz odpowiedzialny za wszelkie takie dodatkowe koszty lub opłaty.

CO SIĘ STANIE, JEŚLI MOJE ZAMÓWIENIE JEST OPÓŹNIONE?

Jeśli dostawa zostanie opóźniona z jakiegokolwiek powodu, powiadomimy Cię o tym tak szybko, jak to możliwe i poinformujemy o zmienionej szacowanej dacie dostawy.

PYTANIA DOTYCZĄCE ZWROTÓW?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zwrotów, zapoznaj się z naszą Polityką zwrotów.

JAK MOŻESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ W SPRAWIE TEJ POLITYKI?

Jeśli masz dodatkowe pytania lub uwagi, skontaktuj się z nami w naszym Centrum pomocy.